Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Торговельне підприємництво

worker

Сосновська,
Ольга Орестівна

кандидат економічних наук,
доцент

Торговельне підприємництво методичні рекомендації з курсової.pdf

Економічна діяльність у торгівлі здійснюється через торговельні підприємства, послугами яких користується все населення країни. Таким чином торговельне підприємство є важливим елементом системи підприємства та споживача як суб’єктів економічних відносин. Досягнення ефективності діяльності торговельних підприємств передбачає перетворення у законодавчій, фінансовій, податковій сферах, а також вимагає кардинальних змін у роботі самих підприємств в умовах ринку. Тому останнє необхідно розглядати не тільки з функціональної, але й з ринкової точки зору. Функціонування торговельних підприємств у сучасних умовах господарювання обумовлює необхідність посилення ринкової орієнтації торговельної діяльності, активізацію комерційних відносин у виробництві й торгівлі. А це передбачає нові підходи до розуміння сутності торговельного підприємства.

Торговельне підприємництво 075 (детальніше)

Торговельне підприємництво 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів