Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Економіка підприємства

worker

Базилюк,
Володимир Богданович

доктор економічних наук,
професор

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Становлення економічних відносин, конкуренція, необхідність поліпшення показників господарювання є чинниками, що впливають на діяльність підприємств у сучасних умовах. Результативна діяльність видавничо-поліграфічних підприємств є необхідною умовою для розвитку в Україні видавничої справи та поліграфічної діяльності і їх впливу на економіку та національну свідомість. Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний профіль фахівця для підприємств видавничо-поліграфічної діяльності. Водночас ця дисципліна сприяє вивченню, узагальненню та систематизації ключових понять економіки підприємства, знайомить з організацією діяльності підприємства та системою економічних процесів пов’язаних з цим.

Економіка підприємства 073 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів