Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Економіка підприємства

worker

Базилюк,
Володимир Богданович

доктор економічних наук,
професор

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Становлення економічних відносин, конкуренція, необхідність поліпшення показників господарювання є чинниками, що впливають на діяльність підприємств у сучасних умовах. Результативна діяльність видавничо-поліграфічних підприємств є необхідною умовою для розвитку в Україні видавничої справи та поліграфічної діяльності і їх впливу на економіку та національну свідомість. Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний профіль фахівця для підприємств видавничо-поліграфічної діяльності. Водночас ця дисципліна сприяє вивченню, узагальненню та систематизації ключових понять економіки підприємства, знайомить з організацією діяльності підприємства та системою економічних процесів пов’язаних з цим.

Економіка підприємства 073 (детальніше)

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів