Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Економіка праці і соцільно-трудові відносини

worker

Безпалько,
Ірина Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В умовах соціально-економічних перетворень найсуттєвіших змін зазнає, в першу чергу, соціально-трудова сфера. Соціально-трудові відносини торкаються інтересів практично всіх верств населення – суб’єктів цих відносин, а саме: набуття ними системи теоретичних і практичних знань із питань регулювання соціально-трудових відносин, оплати праці і формування доходів, стимулювання оптимального попиту. Розвиток техніки та технології обумовлює необхідність ефективного використання трудового потенціалу кожного працівника і суспільства в цілому, гармонізації соціально-трудових відносин на всіх рівнях управління. В зв’язку з цим виникає необхідність вирішувати надзвичайно важливі й складні проблеми ефективного формування і використання трудового потенціалу та гармонізації соціально-трудових відносин за умов розбудови в Україні економіки інноваційно-інвестиційного моделі розвитку.

Економіка праці та соціально-трудові відносини 071 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 073 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 075 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 076 (детальніше)

 

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів