Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Економіка праці і соцільно-трудові відносини

worker

Безпалько,
Ірина Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В умовах соціально-економічних перетворень найсуттєвіших змін зазнає, в першу чергу, соціально-трудова сфера. Соціально-трудові відносини торкаються інтересів практично всіх верств населення – суб’єктів цих відносин, а саме: набуття ними системи теоретичних і практичних знань із питань регулювання соціально-трудових відносин, оплати праці і формування доходів, стимулювання оптимального попиту. Розвиток техніки та технології обумовлює необхідність ефективного використання трудового потенціалу кожного працівника і суспільства в цілому, гармонізації соціально-трудових відносин на всіх рівнях управління. В зв’язку з цим виникає необхідність вирішувати надзвичайно важливі й складні проблеми ефективного формування і використання трудового потенціалу та гармонізації соціально-трудових відносин за умов розбудови в Україні економіки інноваційно-інвестиційного моделі розвитку.

Економіка праці та соціально-трудові відносини 071 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 073 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 075 (детальніше)

Економіка праці та соціально-трудові відносини 076 (детальніше)

 

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів