Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Електронна комерція

worker

Безпалько,
Ірина Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

В сучасних умовах ринку електронна торгівля є одним із найефективніших механізмів інформування цільової аудиторії та розповсюдження товарів та послуг. Цифрові технології та інформаційно-комунікаційні мережі проникли не лише  у повсякденне життя людей, але й зайняли важливе місце у розвитку бізнесу та національної економіки в цілому. Розширення онлайн-бізнесу приводить до змін, які спричиняють інноваційний прогрес; провідні компанії здатні слідувати за нововведеннями та стимулювати інші компанії до покращення. електронна комерція може допомогти підприємствам, зокрема малим та середнім, подолати перешкоди для їх розширення; крім цього, це можливість для малих підприємств брати участь у різних видах бізнес активності за умови рівних можливостей співпраці та інновацій, використовуючи альтернативні механізми фінансування. За даних умов сучасний економіст повинен знати і уміти використовувати в повсякденній роботі новітні інформаційні технології та за допомогою впровадження і використання систем електронної комерції вміти аналізувати та підвищувати ефективність складних економічних процесів на підприємстві.

Електронна комерція 073 (детальніше)

Електронна комерція 075 (детальніше)

Електронна комерція 076 (детальніше)

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів