Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Менеджмент

worker

Гірняк,
Олег Михайлович

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Менеджмент – це наукове високопрофесійне управління організованою групою людей. Він має свою історію і, як такий, включає теорію, практику і інструментарій. Коли фінансові, матеріальні, трудові ресурси на підприємстві зведені воєдино, завжди виникають проблеми. Вирішувати проблеми і розв’язувати проблеми на виробництві повинен менеджер.

Менеджмент  дає можливість усвідомити студентами сутність основних понять і категорій науки управління та загальних закономірностей формування, функціонування й розвитку систем управління, отримати функціональні знання про зміст та процеси реалізації функцій управління; сприяє розвитку та закріпленню навичок використання загальних прийомів, способів та інструментів управління, що виправдали себе на практиці; створює належну базу для вивчення у майбутньому дисциплін функціонального менеджменту.

Менеджмент 071 (детальніше)

Менеджмент 075 (детальніше)

Менеджмент 076 (детальніше)

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів