Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Менеджмент

worker

Гірняк,
Олег Михайлович

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Менеджмент – це наукове високопрофесійне управління організованою групою людей. Він має свою історію і, як такий, включає теорію, практику і інструментарій. Коли фінансові, матеріальні, трудові ресурси на підприємстві зведені воєдино, завжди виникають проблеми. Вирішувати проблеми і розв’язувати проблеми на виробництві повинен менеджер.

Менеджмент  дає можливість усвідомити студентами сутність основних понять і категорій науки управління та загальних закономірностей формування, функціонування й розвитку систем управління, отримати функціональні знання про зміст та процеси реалізації функцій управління; сприяє розвитку та закріпленню навичок використання загальних прийомів, способів та інструментів управління, що виправдали себе на практиці; створює належну базу для вивчення у майбутньому дисциплін функціонального менеджменту.

Менеджмент 071 (детальніше)

Менеджмент 075 (детальніше)

Менеджмент 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів