Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Маркетинг у промисловості і сфері послуг

worker

Гомольська,
Вікторія Віталіївна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

У процесі вивчення дисципліни «Маркетинг у промисловості і сфері послуг» розглядаються основні тенденції формування маркетингу на промисловому ринку і на ринку послуг як симбіозу виробничо-економічних відносин, із врахуванням характерних особливостей маркетингової діяльності вітчизняних підприємств промисловості і сфери послуг. Вивчення дисципліни сприятиме формуванню у здобувачів вищої освіти маркетингового підходу до управлінської діяльності та забезпеченню довгострокових конкурентних переваг підприємствам промисловості і сфери послуг шляхом орієнтації на перспективні ніші бізнесу.

Маркетинг у промисловості і сфері послуг 075 (детальніше)

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів