Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Основи товарознавства

worker

Гомольська,
Вікторія Віталіївна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Вивчення дисципліни дозволить здобувачам вищої освіти отримати знання щодо теоретичних основ і методології досліджень у товарознавстві, номенклатури, характеристик і споживних властивостей товарів, що дає  можливість суб’єктам ринку визначити положення товарів на ринку, проаналізувати сучасний стан ринку окремого товару та залежність попиту на нього від зміни кон’юнктури ринку, вивчати потребу в них, займатися їх продажем і закупівлею, вирішувати питання заміни одних товарів іншими, впливати на формування товарної і цінової політики.

Основи товарознавства 075 (детальніше)

Основи товарознавства 076 (детальніше)

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів