Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Європейська інтеграція

worker

Мазій,
Наталя Григорівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Європейська інтеграція – один з найуспішніших інтеграційних проектів, у результаті якого постало економічне, політичне, валютне об’єднання країн Європи під назвою Європейський Союз. Співпраця з ЄС і набуття членства у ньому є пріоритетним зовнішньополітич­ним напрямом України. З огляду на це дана навчальна дисципліна є доволі актуальною, адже дозволяє зрозуміти важливість ін­теграції нашої держави в Європу. Саме успішна європейська інтегра­ція України може створити сприятливі умови для економічного зростання, децентралізації влади, більшої її прозорості та відкритості, підвищення стандартів життя, покращення стану довкілля, доріг, освіти.

Навчальна дисципліна «Європейської інтеграція» має теоретичний і прикладний характер, покликана сформувати у майбутніх фахівців набір необхідних компетентностей щодо визна­чення проблем європейської інтеграції, конструювання стратегії успішного досягнення Україною членства у Європейському Союзі.

Європейська інтеграція 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів