Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Європейська інтеграція

worker

Мазій,
Наталя Григорівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Європейська інтеграція – один з найуспішніших інтеграційних проектів, у результаті якого постало економічне, політичне, валютне об’єднання країн Європи під назвою Європейський Союз. Співпраця з ЄС і набуття членства у ньому є пріоритетним зовнішньополітич­ним напрямом України. З огляду на це дана навчальна дисципліна є доволі актуальною, адже дозволяє зрозуміти важливість ін­теграції нашої держави в Європу. Саме успішна європейська інтегра­ція України може створити сприятливі умови для економічного зростання, децентралізації влади, більшої її прозорості та відкритості, підвищення стандартів життя, покращення стану довкілля, доріг, освіти.

Навчальна дисципліна «Європейської інтеграція» має теоретичний і прикладний характер, покликана сформувати у майбутніх фахівців набір необхідних компетентностей щодо визна­чення проблем європейської інтеграції, конструювання стратегії успішного досягнення Україною членства у Європейському Союзі.

Європейська інтеграція 076 (детальніше)

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів