Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Управління зовнішньоекономічною діяльністю

worker

Мартинів,
Володимир Володимирович

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

«Управління зовнішньоекономічною діяльністю» є нормативною дисципліною і засвоєння основних тем курсу повинно надати майбутнім фахівцям ґрунтовні знання з формування системи знань з управління зовнішньоекономічною діяльністю, форм та методів і основного інструментарію зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання, методів та інструментів регулювання зовнішньоекономічної діяльності, особливостей та тенденцій сучасного етапу розвитку світового ринку, принципів вибору способів виходу на зовнішні ринки, порядок розробки та укладання міжнародних контрактів, принципів міжнародних розрахункових та кредитних відносин, особливості оподаткування , страхування ЗНД, її митного і валютного регулювання.

Управління зовнішньоекономічною діяльністю 076 (детальніше)

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів