Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Логістика

worker

Струк,
Наталія Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

«Логістика»  є невід’ємною частиною циклу економічних дисциплін, необхідних фахівцям різноманітних служб підприємств, організацій, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми господарювання. Актуальність вивчення цього курсу зумовлено необхідністю впровадження логістичної концепції в практику розв’язання виробничо-економічних завдань вітчизняних підприємств в частині оптимізації витратних і часових характеристик. На практичних заняттях студенти навчаються працювати в команді та після успішного завершення курсу зможуть приймати ефективні  логістичні рішення у постачанні, виробництві та збуті, у сфері переміщення та управління запасами. Вивчення дисципліни «Логістика» допоможе студентам сформувати цілісну систему компетентностей щодо ефективної розробки, впровадження і реалізації ефективних логістичних рішень для вітчизняних операторів ринку.

Логістика 073 (детальніше)

Логістика 075 (детальніше)

Логістика 076 (детальніше)

 

Події кафедри

жов
15
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року

08:00 — 16 ауд.

тра
11
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Заняття згідно розкладу.

08:30 — online ауд.

бер
12
Детальніше про "Карантин" і про особливості навчального процесу в цей період - у рубриці "Новини"

08:30 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів