Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Національна економіка

worker

Палига,
Євген Миколайович

завідувач кафедри,
професор,
доктор економічних наук

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

«Національна економіка» є вибірковою дисципліною і засвоєння основних тем курсу повинно забезпечити студентам знання про цілісність системи організації господарської діяльності економічних агентів, спрямованих на забезпечення інтересів даної країни; про систему взаємопов’язаних сфер діяльності, галузей, сукупності природно-господарських і соціально-економічних процесів та явищ, які відбуваються в певних територіальних межах і формують господарський комплекс країни, що має різні економічні зв’язки з господарськими комплексами інших країн; про те, що національна економіка є продуктом тривалого історичного розвитку, яка формується в результаті суспільного поділу праці і базується на економічному та політичному суверенітеті, забезпечує реалізацію національних економічних інтересів. Даний курс спирається на вивчення політології, мікроекономіки, макроекономіки, історії економічних вчень, історії України та інших дисциплін.

Національна економіка 071 (детальніше)

Національна економіка 073 (детальніше)

Національна економіка 075 (детальніше)

Національна економіка 076 (детальніше)

 

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів