Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Операційний менеджмент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Успішне функціонування виробництва кожного підприємства значною мірою  визначається його виробничою базою, її станом, новизною продукції,рівнем організації виробництва та управління ним. Усі ці та інші завдання є предметом вивчення операційного менеджменту. Дисципліна операційний менеджмент також передбачає вивчення операційних процесів підприємства, проєктування їх операційної системи, процесів технічного підготовлення виробництва, управління проєктами з використанням методу мережевого планування, якості та ефективності операційної діяльності.

Операційний менеджмент 073 (детальніше)

Операційний менеджмент 076 (детальніше)

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів