Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Організація та економіка видавничого підприємництва

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Успішне функціонування кожного видавництва значною мірою  визначається його ефективною організацією. Видавниче підприємництво, як навчальна дисципліна, передбачає вивчення сучасної правової бази з організації видавничого бізнесу, організаційних форм побудови видавництв і редакційно-видавничого процесу (РВП) в них, системи взаємовідносин між учасниками РВП. У економічній складовій дисципліни передбачено вивчення питань тематичного планування,методики розрахунку потреби у редакційно-видавничому персоналі, матеріалах, витрат на видання та ціноутворення, а також напрямів підвищення ефективності видавничого підприємництва.  

Організація та економіка видавничого підприємництва 073 (детальніше)

Організація та економіка видавничого підприємництва 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів