Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Економічний аналіз та діагностика

worker

Кобрин,
Леся Йосипівна

cтарший викладач

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Економічний аналіз та діагностика — це важлива складова прийняття управлінських рішень в бізнесі, сприяє вдосконаленню менеджменту на підприємстві, зміцненню його становища на ринку і подальшому зростанню ефективності діяльності. Дисципліна спрямована на поглиблення економічних знань студентів, отримання практичних навиків самостійного проведення економічного аналізу, вироблення вміння пов’язувати теоретичні питання з проблемами у роботі підприємств і на основі проведення економічного аналізу приймати науково обґрунтовані оптимальні управлінські рішення, правильно оцінювати досягнуті результати діяльності підприємства.

Економічний аналіз та діагностика 075 (детальніше)

Економічний аналіз та діагностика 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів