Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Рекламний менеджмент

worker

Струк,
Наталія Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Дисципліна «Рекламний менеджмент» є логічним продовження опанування студентами інструментарію системи маркетинговихкомунікацій. Це пов’язано з тим, що реклама представляє собою одну з найважливіших маркетингових функцій, яка здійснюється абсолютною більшістю учасників ринкової діяльності. Ефект реклами є наслідком її впливу на обсяг збуту, рівень доходів і інші показники діяльності фірм – рекламодавців.Для ефективного перерозподілу фінансових ресурсів при формуванні маркетингового бюджету, узгодження цілей маркетингових програм та планування роботи з кожною цільовою аудиторією  майбутнім управлінцям належить опанувати інструментарій та  методологічні підходи рекламного менеджменту.

Рекламний менеджмент 075 (детальніше)

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів