Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Тайм-менеджмент

worker

Струк,
Наталія Романівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

Виклики, які стоять перед сучасними управлінцями зумовлюють їх до всебічного розвитку професійних знань та навиків, а також, рівноцінно –до  розвитку особистісних рис, та вміння в часі погоджувати роботу в команді. Реалізація принципів та технологій  тайм-менеджменту в практичній діяльності сприяє підвищенню ефективності діяльності підприємства, шляхом скорочення витрат часу як одного з ключових ресурсів. Також застосування методологічних інструментів тайм-менеджменту дає змогу корегувати мету діяльності підприємства та цілей працівників, тим самим спрямовуючи їхні зусилля в потрібне русло, забезпечуючи при цьому зростання  потенціалу конкурентоспроможності.

Тайм-менеджмент 075 (детальніше)

Тайм-менеджмент 076 (детальніше)

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів