Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Планування і контроль в підприємництві

worker

Феш,
Мирослава Степанівна

кандидат економічних наук,
доцент

На даний момент нема загружених файлів дисципліни

«Планування і контроль в підприємництві»  є невід’ємною частиною циклу економічних дисциплін, необхідних фахівцям економічних служб підприємств, організацій, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми господарювання. В результаті її вивчення студенти повинні бути компетентними і здатними для розв’язання практичних задач і ситуацій в сфері планування та контролю за діяльністю підприємницьких структур; володіти знаннями і методами щодо формування різних видів планів; проявляти гнучкість мислення, аналізу інформації та прийняття обґрунтованих управлінських рішень; здатними до спілкування з представниками інших професійних груп та органів державного управління.

Планування і контроль в підприємництві 073 (детальніше)

Планування і контроль в підприємництві 075 (детальніше)

Планування і контроль в підприємництві 076 (детальніше)

 

Події кафедри

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

гру
01
Детальніше про проведення зимової сесії 20/21 н.р. для заочної форми навчання та контакти викладачів у рубриці "Новини" («Про кафедру»→ «Новини»)

08:30 — 16 ауд.

лис
22
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) в закладах вищої освіти оголошено карантин

08:00 — 16 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів