Українська академія друкарства
  • E-mail: kafekonomikauad@gmail.com
  • Телефон: 0322 357 580

Лазановський Петро Петрович

worker доцент

П’ятниця

Пара Дисципліна Група Аудиторія
1 - - -
Організація та економіка видавничого підприємництва П-21, Мк-21, Б-21, Мн-21 55
2 Організація та економіка видавничого підприємництва П-21, Мк-21, Б-21, Мн-21 55
Організація та економіка видавничого підприємництва П-21, Мк-21, Б-21, Мн-21 55

Посада:

Доцент кафедри підприємництва та маркетингу Української академії друкарства.

Освіта

У 1981 році здобув вищу освіту в Українському поліграфічному інституті ім.Ів.Федорова (на сьогодні – Українська академія друкарства,м.Львів) за спеціальністю «Економіка і організація поліграфічної промисловості»та отримав кваліфікацію інженер-економіст.З того часу й по нині працює в цьому ж навчальному закладі вищої освіти,пройшовши викладацький шлях від асистента до доцента кафедри підприємництва та маркетингу(теперішня назва).Свої зусилля спрямовує на вдосконалення методики викладання дисциплін, постійне розширення особистих знань через участь в чисельних міжнародних і всеукраїнських науково-практичних та науково-методичних конференціях,вивчення досвіду інших ЗВО та підприємств.

Практична діяльність

Практична діяльність пов’язана з виконанням держбюджетних ігоспдоговірних тем кафедри для підприємств і організацій різних організаційно-правових форм,що дало можливість втілювати восвітній процесновітні практичні напрацювання в сучасному підприємництві,маркетингу,управліннівиробництвами,менеджменті(керівництві)та інших економічних напрямах.

Наукові інтереси:

  • Дослідження стану сучасного видавничо-поліграфічного підприємництва та розроблення напрямів його перспективного розвитку;
  • Науково-практичне обґрунтування ефективності застосування в підприємницьких структурах прогресивних методів управління ними та психологічного менеджменту;
  • Організаційно-економічне обґрунтування напрямів техніко-технологічного оновлення виробництв промислових підприємств із залученням різних джерел інвестування.

Публікації

Автор та співавтор близько 185публікацій,у числі яких 2 підручники для студентів закладів вищої освіти,понад 30 навчальних та навчально-методичних посібників,2 монографії,більше 150 наукових статей і тез конференцій.

Події кафедри

січ
22
Чин похорону Швайки Л.А. відбудеться завтра, 22 січня, о 13:00 в Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

13:00 — online ауд.

січ
21
Парастас за Швайкою Л.А. відбудеться сьогодні, 21 січня, о 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ. (Львів, вул. Симона Петлюри, 32)

19:00 — online ауд.

гру
02
Державний іспит для магістрів груп Пм-6, Мкм-6, ЗПм-7, ЗМКм-7 відбудеться 18 грудня 2020 року. Деталі в "Матеріали для дистанційного навчання на період дії Карантину"

15:20 — online ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів